Strona główna / Diagnostyka i terapie / Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia witaminowa skóry głowy

Działanie:

  • Pobudza wzrost włosów
  • Hamuje wypadanie włosów

Kuracja

  • 1 Zabieg – 300 zł
  • 4 Zabiegi – 999 zł
  • 6 Zabiegów – 1399 zł
  • 8 Zabiegów – 1599 zł

* Ceny obowiązują w gabinecie w Warszawie

Mezoterapia skóry głowy jest zalecana przede wszystkim osobom, które mają problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Zabieg pozwala również pomóc w przypadku zauważenia przez nas pogorszenia kondycji włosów. Takie problemy równie często dotyczą kobiet, jak i mężczyzn, z tą różnicą, że Panie zazwyczaj szybciej zauważają u siebie pierwsze oznaki łysienia czy nadmiernego wypadania włosów i też dużo chętniej decydują się na rozpoczęcie odpowiedniej kuracji. Zabieg mezoterapii skóry głowy ma także działanie profilaktyczne. Zapobiega powstawaniu wyżej wymienionych problemów, a ponadto pozwala na znaczącą poprawę wyglądu, gęstości i jakości włosów, odmładzając tym samym nasz wygląd.

 

Na czym polega mezoterapia skóry głowy?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na powierzchownym ostrzykiwaniu skóry głowy i wprowadzanie w nią substancji, które mają za zadanie pobudzanie wzrostu włosów oraz hamowanie ich wypadania. Skład wstrzykiwanego preparatu może być różny, zazwyczaj znajdują się w nim przede wszystkim witaminy, substancje odżywcze oraz leki przeciwzapalne. W Klinice Trychologicznej Hair-Med w Warszawie stosujemy cieszące się bardzo dobrą opinią i sprawdzone preparaty XL Hair, w których składzie znajduje się ponad 50, ukierunkowanych na poprawę wzrostu i jakości włosia, substancji aktywnych. Spośród tych substancji warto wyróżnić przede wszystkim biotynę, żeńszeń, retinol, tokoferol, oligopeptydy czy hydrolizowany kwas hialuronowy – wszystkie te substancje mają istotny wpływ dla porostu włosów.

Zabieg mezoterapii skóry głowy trwa około 15-20 minut. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu skóra może być trochę zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak wszystkie te objawy samoczynnie ustępują już po kilku dniach. W celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, zabieg powinien być wykonywany w serii co tydzień przez około 2 miesięcy. Skuteczność przeprowadzanej mezoterapii skóry głowy zazwyczaj jest bardzo duża, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie wszystkich naszych Pacjentów.

Nasi partnerzy:

Umów się na wizytę

888 433 332

ZESPÓŁ
HAIR-MED

Najlepsi trycholodzy

NASI
PARTNERZY

Lista Gabinetów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

O zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej klauzuli informacyjnej.

11 + 7 =

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia to specjalizacja, która zajmuje się schorzeniami i chorobami skóry głowy oraz problemami z wypadaniem włosów. 

Głównym zadaniem trychologa jest wykonanie precyzyjnej analizy stanu skóry głowy i cebulek włosowych oraz dokonanie diagnozy ewentualnych schorzeń. Następnie trycholog musi określić przyczyny powstania zaobserwowanych problemów oraz dobrać odpowiednią metodę ich leczenia i wybrać na przyszłość skuteczny sposób pielęgnacji włosów, który zapobiegnie nawrotom leczonych problemów.

Trycholog nie jest lekarzem, ale wykonuje czynności, które mieszczą się w obrębie zadań dermatologa, z tą różnicą, że nie interesują go problemy skórne występujące w innych częściach ciała, a jedynie te, które są na głowie.

Kiedy odwiedzić trychologa?

Na wizytę do trychologia powinniśmy się umówić, jeśli zaobserwujemy niepokojące zmiany na skórze głowy. Może to być łupież, przetłuszczona skóra głowy, częste swędzenie, przyspieszone wypadanie włosów, zaczerwienienia czy krostki. 

Diagnostyka i leczenie wszystkich tego typu problemów jest w zakresie zainteresowań trychologa. Na skorzystanie z jego usług do tej pory najczęściej decydowały się kobiety, których martwił pogarszający się stan ich włosów, jednak w ostatnim czasie sytuacja ta się nieco zmieniła i w naszej przychodni trychologicznej coraz częściej przyjmujemy również panów.

Szkolenia w akademii trychologii

Oprócz świadczenie usług leczenia chorób włosów i skóry głowy, prowadzimy także szkolenia dla osób, które chciałyby zostać trychologami. Zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie z roku na rok staje się coraz większe.

Nasza oferta szkoleniowa przeznaczona jest dla osób, które chciałyby w przyszłości zająć się tego typu problemami. Napisz swoje zgłoszenie do Akademii Trychologii już dziś i zostań trychologiem!

Blog – Hair-Med
Badanie trychologiczne – badanie skóry głowy i włosów

Badanie trychologiczne – badanie skóry głowy i włosów

BADANIE DLA KOBIET, MĘŻCZYZN ORAZ DZIECI Przed rozpoczęciem procesu leczenia każdego schorzenia skóry głowy i włosów, przeprowadzamy BADANIE TRYCHOLOGICZNE. Jego celem jest zapoznanie się ze stanem dotkniętych chorobą rejonów oraz postawienie diagnozy i wydanie...

czytaj dalej
Łupież – jak sobie z nim radzić  ?

Łupież – jak sobie z nim radzić  ?

W dzisiejszych czasach łupież to przypadłość, która dopada bardzo wiele osób.  Jest to dosyć krępujące zjawisko, stąd wielu z nas szuka skutecznych metod na pozbycie się łupieżu. Jak sobie zatem z nim radzić ? Czym jest łupież i co jest jego źródłem ? Ciężko w to...

czytaj dalej
MEZOTERAPIA WITAMINOWA SKÓRY GŁOWY – CO TO ?

MEZOTERAPIA WITAMINOWA SKÓRY GŁOWY – CO TO ?

Mezoterapia witaminowa skóry głowy - co to ?  Nie raz zastanawiamy się w jaki sposób najskuteczniej odżywić skórę głowy a co za tym idzie także włosy. Większość znanych nam środków i kuracji, to metody do stosowania zewnętrznego.  Wszelkiego rodzaju wcierki skórne nie...

czytaj dalej