Strona główna / Diagnostyka i terapie / Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia witaminowa skóry głowy

Działanie:

  • Pobudza wzrost włosów
  • Hamuje wypadanie włosów

Kuracja

  • 1 Zabieg – 300 zł
  • 4 Zabiegi – 999 zł
  • 6 Zabiegów – 1300 zł
  • 8 Zabiegów – 1599 zł

* Ceny obowiązują w gabinecie w Warszawie

Mezoterapia skóry głowy jest zalecana przede wszystkim osobom, które mają problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Zabieg pozwala również pomóc w przypadku zauważenia przez nas pogorszenia kondycji włosów. Takie problemy równie często dotyczą kobiet, jak i mężczyzn, z tą różnicą, że Panie zazwyczaj szybciej zauważają u siebie pierwsze oznaki łysienia czy nadmiernego wypadania włosów i też dużo chętniej decydują się na rozpoczęcie odpowiedniej kuracji. Zabieg mezoterapii skóry głowy ma także działanie profilaktyczne. Zapobiega powstawaniu wyżej wymienionych problemów, a ponadto pozwala na znaczącą poprawę wyglądu, gęstości i jakości włosów, odmładzając tym samym nasz wygląd.

 

Na czym polega mezoterapia skóry głowy?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na powierzchownym ostrzykiwaniu skóry głowy i wprowadzanie w nią substancji, które mają za zadanie pobudzanie wzrostu włosów oraz hamowanie ich wypadania. Skład wstrzykiwanego preparatu może być różny, zazwyczaj znajdują się w nim przede wszystkim witaminy, substancje odżywcze oraz leki przeciwzapalne. W Klinice Trychologicznej Hair-Med w Warszawie stosujemy cieszące się bardzo dobrą opinią i sprawdzone preparaty XL Hair, w których składzie znajduje się ponad 50, ukierunkowanych na poprawę wzrostu i jakości włosia, substancji aktywnych. Spośród tych substancji warto wyróżnić przede wszystkim biotynę, żeńszeń, retinol, tokoferol, oligopeptydy czy hydrolizowany kwas hialuronowy – wszystkie te substancje mają istotny wpływ dla porostu włosów.

Zabieg mezoterapii skóry głowy trwa około 15-20 minut. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu skóra może być trochę zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak wszystkie te objawy samoczynnie ustępują już po kilku dniach. W celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, zabieg powinien być wykonywany w serii co tydzień przez około 2 miesięcy. Skuteczność przeprowadzanej mezoterapii skóry głowy zazwyczaj jest bardzo duża, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie wszystkich naszych Pacjentów.

Umów się na wizytę

888 433 332

ZESPÓŁ
HAIR-MED

Najlepsi trychlodzy

NASI
PARTNERZY

Lista Gabinetów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

O zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej klauzuli informacyjnej.

11 + 9 =

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia to specjalizacja, która zajmuje się schorzeniami i chorobami skóry głowy oraz problemami z wypadaniem włosów. 

Głównym zadaniem trychologa jest wykonanie precyzyjnej analizy stanu skóry głowy i cebulek włosowych oraz dokonanie diagnozy ewentualnych schorzeń. Następnie trycholog musi określić przyczyny powstania zaobserwowanych problemów oraz dobrać odpowiednią metodę ich leczenia i wybrać na przyszłość skuteczny sposób pielęgnacji włosów, który zapobiegnie nawrotom leczonych problemów.

Trycholog nie jest lekarzem, ale wykonuje czynności, które mieszczą się w obrębie zadań dermatologa, z tą różnicą, że nie interesują go problemy skórne występujące w innych częściach ciała, a jedynie te, które są na głowie.

Kiedy odwiedzić trychologa?

Na wizytę do trychologia powinniśmy się umówić, jeśli zaobserwujemy niepokojące zmiany na skórze głowy. Może to być łupież, przetłuszczona skóra głowy, częste swędzenie, przyspieszone wypadanie włosów, zaczerwienienia czy krostki. 

Diagnostyka i leczenie wszystkich tego typu problemów jest w zakresie zainteresowań trychologa. Na skorzystanie z jego usług do tej pory najczęściej decydowały się kobiety, których martwił pogarszający się stan ich włosów, jednak w ostatnim czasie sytuacja ta się nieco zmieniła i w naszej przychodni trychologicznej coraz częściej przyjmujemy również panów.

Szkolenia w akademii trychologii

Oprócz świadczenie usług leczenia chorób włosów i skóry głowy, prowadzimy także szkolenia dla osób, które chciałyby zostać trychologami. Zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie z roku na rok staje się coraz większe.

Nasza oferta szkoleniowa przeznaczona jest dla osób, które chciałyby w przyszłości zająć się tego typu problemami. Napisz swoje zgłoszenie do Akademii Trychologii już dziś i zostań trychologiem!

Blog – Hair-Med
Prawidłowa pielęgnacja włosa

Prawidłowa pielęgnacja włosa

Prawidłowa pielęgnacja włosa  1.  Podwójne mycie skóry głowy naturalnym szamponem, myjemy tylko skore głowy, nie pocieramy                 łodygi. 2.  Peeling, szampon oczyszczający wykonywany  regularnie pozwoli nam nie tylko oczyścić skórę   głowy, ale również...

czytaj dalej
Przyczyny wypadania włosów

Przyczyny wypadania włosów

Przyczyny wypadania włosów mogą być różne, dotyczyć to może zmian hormonalnych, niedoborów witamin, przyjmowanych leków, stanu skóry głowy. Kobiety dodatkowo zmagają się z nadmiernym wypadaniem po ciąży i w okresie menopauzy. Zmiany hormonalne wpływają na skrócenie...

czytaj dalej
Cukrzyca wpływ na skórę i włosy

Cukrzyca wpływ na skórę i włosy

Cukrzyca to przewlekła choroba metaboliczna wynikająca z zaburzonego wydzielania lub działania insuliny hormonu produkowanego przez trzustkę, odpowiedzialnego za regulowanie poziomu cukru we krwi.W cukrzycy dochodzi do uszkodzenie naczyń krwionośnych i w efekcie...

czytaj dalej