Umów się na wizytę
576 866 569

Depilacja laserowa MOTUS AX

SPOSÓB NA EFEKTYWNĄ I BEZBOLESNĄ DEPILACJĘ CIAŁA

Laser DEKA MOTUS AX to laser aleksandrytowy, który pozwala na w pełni bezbolesną depilację ciała. Fala lasera ma w tym przypadku długość 755 nm, co bardzo efektywnie absorbuje melaninę.

Technologia

Specjalnie opracowana końcówka lasera MOTUS wyposażona jest w nowoczesną technologię MOVEO. To właśnie dzięki niej możliwe są proste i szybkie ruchy, a sam zabieg odbierany jest jako bezbolesny. Włosy na ciele usuwane są efektywnie, a zabieg jest w pełni bezpieczny. Końcówka lasera schładza się do 15 stopni Celsjusza, co dodatkowo wpływa na znieczulanie depilowanych miejsc i bezbolesny odbiór zabiegu – wszystko dzięki nowoczesnej technologii.

Przewagi

Laser MOTUS w porównaniu z innymi, podobnymi laserami do depilacji ciała, jest dedykowany każdemu fototypowi skóry, usuwa nawet najjaśniejsze włosy na jasnej karnacji. Skóra po depilacji jest nie zmieniona. Nie musisz więc bać się o jej podrażnienie czy zaczerwienienie.

 

Zalety depilacji DEKA MOTUS AX

  • depilacja efektywna dla każdego rodzaju włosów – także tych jasnych i cienkich
  • zabieg jest bezbolesny i w pełni bezpieczny
  • kontaktowe chłodzenie skóry
  • szybkie efekty już po pierwszych wizytach

Cennik

DEPILACJA LASEROWA DEKA MOTUS AX

Twarz

Wąsik (5 min)
105 zł
Broda (5 min)
105 zł
Policzki (10 min)
126 zł
Cała twarz (25 min)
210 zł

 

Ciało

Pachy (10 min)
133 zł
Otoczki piersi (5 min)
105 zł
Ramiona (15 min)
175 zł
Pasek na brzuchu (10 min)
105 zł
Talia (10 min)
140 zł

 

Ręce

Przedramiona (10 min)
245 zł
Całe ręce (15 min)
280 zł

 

Nogi

Pachy (10 min)
301 zł
Otoczki piersi (5 min)
315 zł
Ramiona (15 min)
490 zł

 

Intymna depilacja

Wargi (5 min)
105 
Bikini klasyczne (10 min)
175 zł
Bikini glębokie (15min)
245 zł

DEPILACJA LASEROWA DEKA MOTUS AX - PAKIETY

2 partie ciała (rabat 20%)
 

Ręce + nogi

1 zabieg
935 zł
5 zabiegów
3740 zł
8 zabiegów
5610 zł

 

Bikini glębokie + pachy

1 zabieg
460 zł
5 zabiegów
1840 zł
8 zabiegów
2760 zł

 

Pachy + łydki

1 zabieg
530 zł
5 zabiegów
2120 zł
8 zabiegów
3180 zł

 

3 partie ciała (rabat 20%)
 

Wąsik + broda + policzki

1 zabieg
380 zł
5 zabiegów
1520 zł
8 zabiegów
2280 zł

 

Bikini + pachy + łydki

1 zabieg
720 zł
5 zabiegów
3120 zł
8 zabiegów
4680 zł
Umów się na wizytę
576 866 569

ZESPÓŁ
HAIR-MED

Najlepsi trycholodzy

NASI
PARTNERZY

Lista Gabinetów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

O zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej klauzuli informacyjnej.

13 + 4 =

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia to specjalizacja, która zajmuje się schorzeniami i chorobami skóry głowy oraz problemami z wypadaniem włosów. 

Głównym zadaniem trychologa jest wykonanie precyzyjnej analizy stanu skóry głowy i cebulek włosowych oraz dokonanie diagnozy ewentualnych schorzeń. Następnie trycholog musi określić przyczyny powstania zaobserwowanych problemów oraz dobrać odpowiednią metodę ich leczenia i wybrać na przyszłość skuteczny sposób pielęgnacji włosów, który zapobiegnie nawrotom leczonych problemów.

Trycholog nie jest lekarzem, ale wykonuje czynności, które mieszczą się w obrębie zadań dermatologa, z tą różnicą, że nie interesują go problemy skórne występujące w innych częściach ciała, a jedynie te, które są na głowie.

Kiedy odwiedzić trychologa?

Na wizytę do trychologia powinniśmy się umówić, jeśli zaobserwujemy niepokojące zmiany na skórze głowy. Może to być łupież, przetłuszczona skóra głowy, częste swędzenie, przyspieszone wypadanie włosów, zaczerwienienia czy krostki. 

Diagnostyka i leczenie wszystkich tego typu problemów jest w zakresie zainteresowań trychologa. Na skorzystanie z jego usług do tej pory najczęściej decydowały się kobiety, których martwił pogarszający się stan ich włosów, jednak w ostatnim czasie sytuacja ta się nieco zmieniła i w naszej przychodni trychologicznej coraz częściej przyjmujemy również panów.

Szkolenia w akademii trychologii

Oprócz świadczenie usług leczenia chorób włosów i skóry głowy, prowadzimy także szkolenia dla osób, które chciałyby zostać trychologami. Zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie z roku na rok staje się coraz większe.

Nasza oferta szkoleniowa przeznaczona jest dla osób, które chciałyby w przyszłości zająć się tego typu problemami. Napisz swoje zgłoszenie do Akademii Trychologii już dziś i zostań trychologiem!

Blog – Hair-Med
Wypadanie włosów – co stosować?

Wypadanie włosów – co stosować?

Wypadanie włosów to problem, który dotyka ogromnej liczby osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Choć wypadanie włosów może być naturalnym procesem związanym z cyklem życiowym włosa, nadmierna utrata włosów może prowadzić do utraty pewności siebie oraz wpływać...

czytaj dalej