Rzadkie włosy

W Klinice Hair-med leczymy problem rzadkich włosów linią naturalnych produktów Nubea Sursum.

Działanie:

  • Skutecznie przeciwdziała progresywnemu jak i reaktywnemu wypadaniu włosów

  • Sprzyja ich wzrostowi

Kuracja

  • Kuracja trwa 5 tygodni
  • Zabieg 1H – 150 zł
  • Pakiet 5 zabiegów – 600 zł

* Podane ceny obowiązują w gabinecie w Warszawie

Zabiegi wspomagające:

  • Infuzja tlenowa                                                      30 min.           –  100 zł
  • Leczenie światłem                                                 30 min.           –  100 zł
  • Capilaser urządzenie na porost włosów.          30 min.            – 100 zł

* Podane ceny obowiązują w gabinecie w Warszawie

Przebieg kuracji:

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

KURACJA PRZED
UŻYCIEM SZAMPONU

MYCIE

KURACJA PO
UŻYCIU SZAMPONU

CODZIENNA
PIELĘGNACJA

Przebieg kuracji:

Krok 1

KURACJA PRZED
UŻYCIEM SZAMPONU

Krok 2

MYCIE

Krok 3

KURACJA PO
UŻYCIU SZAMPONU

Krok 4

CODZIENNA
PIELĘGNACJA

Utrata gęstości włosów nie jest niczym przyjemnym, a pacjenci często określają ten problem mianem niepokojącego sygnału. Faktycznie, nagle rzedniejące włosy mogą świadczyć o chorobie, ale by się upewnić, czy potrzebna jest interwencja lekarska, czy wystarczy tylko zadbać o wizualne ukrycie przerzedzonych miejsc, należy odwiedzić trychologa.

 

Wśród przyczyn tego problemu często wymienia się czynniki osłabiające cały organizm, takie jak stres czy niewłaściwa dieta. Jednak może to być także rezultat zaburzeń hormonalnych lub dolegliwości związanych z tarczycą. Czasem zdarza się też, że do trychologa zgłaszają się osoby, których włosy charakteryzują się wątłą budową i w takich przypadkach interwencja medyczna nie jest potrzebna. Wystarczy zadbać o odpowiednie ułożenie włosów, aby optycznie zwiększyć ich gęstość. Jest to oczywiście zadanie dla utalentowanego fryzjera.

W kompetencjach trychologa leży diagnoza i określenie źródła problemu. Gdy włosy wydają się coraz rzadsze, warto umówić się na wizytę. Być może jest to tylko efekt starzenia się organizmu lub niewłaściwych (lecz łatwych do wyeliminowania) nawyków. Jednak jeśli przyczyną jest choroba, dobrze o tym wiedzieć i zacząć z nią walczyć jak najszybciej. Rzadsze włosy mogą być np. objawem depresji lub łuszczycy. Nie można więc sobie pozwolić na lekceważenie tego problemu.

Wśród najłatwiejszych, domowych sposobów na zwiększenie objętości włosów można wymienić stosowanie odpowiednich kosmetyków i umiejętne modelowanie fryzury. Jednak te sposoby mają na celu jedynie ukrycie objawów. Przyczynę znajdzie wykwalifikowany trycholog.

Umów się na wizytę

888 433 332

ZESPÓŁ
HAIR-MED

Najlepsi trychlodzy

NASI
PARTNERZY

Lista Gabinetów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

O zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej klauzuli informacyjnej.

13 + 4 =

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia to specjalizacja, która zajmuje się schorzeniami i chorobami skóry głowy oraz problemami z wypadaniem włosów. 

Głównym zadaniem trychologa jest wykonanie precyzyjnej analizy stanu skóry głowy i cebulek włosowych oraz dokonanie diagnozy ewentualnych schorzeń. Następnie trycholog musi określić przyczyny powstania zaobserwowanych problemów oraz dobrać odpowiednią metodę ich leczenia i wybrać na przyszłość skuteczny sposób pielęgnacji włosów, który zapobiegnie nawrotom leczonych problemów.

Trycholog nie jest lekarzem, ale wykonuje czynności, które mieszczą się w obrębie zadań dermatologa, z tą różnicą, że nie interesują go problemy skórne występujące w innych częściach ciała, a jedynie te, które są na głowie.

Kiedy odwiedzić trychologa?

Na wizytę do trychologia powinniśmy się umówić, jeśli zaobserwujemy niepokojące zmiany na skórze głowy. Może to być łupież, przetłuszczona skóra głowy, częste swędzenie, przyspieszone wypadanie włosów, zaczerwienienia czy krostki. 

Diagnostyka i leczenie wszystkich tego typu problemów jest w zakresie zainteresowań trychologa. Na skorzystanie z jego usług do tej pory najczęściej decydowały się kobiety, których martwił pogarszający się stan ich włosów, jednak w ostatnim czasie sytuacja ta się nieco zmieniła i w naszej przychodni trychologicznej coraz częściej przyjmujemy również panów.

Szkolenia w akademii trychologii

Oprócz świadczenie usług leczenia chorób włosów i skóry głowy, prowadzimy także szkolenia dla osób, które chciałyby zostać trychologami. Zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie z roku na rok staje się coraz większe.

Nasza oferta szkoleniowa przeznaczona jest dla osób, które chciałyby w przyszłości zająć się tego typu problemami. Napisz swoje zgłoszenie do Akademii Trychologii już dziś i zostań trychologiem!

Blog – Hair-Med
CZY OCZYSZCZANIE SKÓRY GŁOWY JEST WAŻNE ?

CZY OCZYSZCZANIE SKÓRY GŁOWY JEST WAŻNE ?

Często zastanawiamy się, czy samo umycie głowy wystarczy aby skóra głowy została oczyszczona a włosy były pełne blasku. Niestety nie zawsze idzie to w parze, zwłaszcza jeśli stosujemy kosmetyki pozbawione naturalnych składników. Wszystkie parabeny i silikony zawarte w...

czytaj dalej
Prawidłowa pielęgnacja włosa

Prawidłowa pielęgnacja włosa

Prawidłowa pielęgnacja włosa  1.  Podwójne mycie skóry głowy naturalnym szamponem, myjemy tylko skore głowy, nie pocieramy                 łodygi. 2.  Peeling, szampon oczyszczający wykonywany  regularnie pozwoli nam nie tylko oczyścić skórę   głowy, ale również...

czytaj dalej
Przyczyny wypadania włosów

Przyczyny wypadania włosów

Przyczyny wypadania włosów mogą być różne, dotyczyć to może zmian hormonalnych, niedoborów witamin, przyjmowanych leków, stanu skóry głowy. Kobiety dodatkowo zmagają się z nadmiernym wypadaniem po ciąży i w okresie menopauzy. Zmiany hormonalne wpływają na skrócenie...

czytaj dalej