Trycholog Ząbkowice Śląskie hairmed
Partner

Trycholog Ząbkowice Śląskie

Jak w Ząbkowicach Śląskich umówić się na wizytę u trychologa?

Na wizytę w gabinetach Hairmed w Ząbkowicach Śląskich można umówić się przez Internet za pośrednictwem naszej strony www.

Wystarczy zaznaczyć w kalendarzu dogodny dzień i następnie wybrać godzinę. Dzięki temu nasi Pacjenci zyskują elastyczność i swobodę w umawianiu się na wizytę. Zapraszamy do rezerwacji!

Trycholog Ząbkowice Śląskie hairmed

Umów wizytę
u naszych specjalistów!

Szukasz interesującego lekarza? Zamów wizytę w swoim mieście!

Bywa, iż zabiegi nie są konieczne, a dany problem z włosami można wyeliminować dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Pracujemy więc na wysokiej klasy ekologicznych kosmetykach, które można u nas zakupić. Preparaty te są przyjazne skórze głowy jak i środowisku. Dbamy o to, by pracować wyłącznie na dermokosmetykach, które pozbawione są SLES, parabenów, alkoholi i innych niepożądanych, drażniących składników. Odwiedź nas, jeśli zauważasz u siebie pierwsze oznaki łysienia. Niestety problem ten dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiety i jest wstydliwy. Mezoterapia igłowa, ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, Capilaser czy infuzja tlenowa skóry głowy to tylko niektóre z proponowanych przez nas zabiegów, pozwalających wyeliminować problem wypadania włosów i zagęścić je. Szukasz dobrego trychologa? Wrocław – klinika Hair – med to najwłaściwszy adres. Zapraszamy!
Lokalizacja

Znajdź nasz gabinet

ul. Stolec 23B, Ząbkowice Śląskie
Social Media

Gabinety Hair Med

Trycholog Warszawa
Oddział główny

Nasza siedziba w Warszawie znajduje się w samym centrum przy ulicy Twardej 18, zaraz obok Ronda ONZ.

Dogodna lokalizacja sprawia, że większość osób mieszkających w Warszawie lub choć trochę zaznajomionych z jej topografią będzie mogła łatwo dojechać do gabinetu zarówno autem, jak i korzystając z komunikacji miejskiej.

Twarda 18, Warszawa
Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Trycholog Ząbkowice Śląskie

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość