Trycholog, Kraków

Umów się na badanie trychologiczne

Masz pytania do Hair Med?
Anastazja
Trycholog, Kraków
O lekarzu

Anastazja jest wykwalifikowanym trychologiem i kosmetologiem. Wiedzę i umiejętności zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologii i trychologii.

Anastazja posiada dogłębna wiedzę na temat pielęgnacji i zdrowia włosów oraz skóry głowy. Anastazja jest nie tylko wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale empatyczną i komunikatywną osobą. Potrafi słuchać klientów i dostosować swoje podejście do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jej celem jest nie tylko pomaganie swoim pacjentom w rozwiązaniu ich problemu z włosami i skórą głowy, ale także zapewnienie im poczucia komfortu i satysfakcji podczas wizyty.

Jeśli szukasz doświadczonego trychologa i kosmetologa, Anastazja jest doskonałym wyborem. Dzięki jej holistycznemu podejściu, indywidualnym planom leczenia i wysokiej jakości usługom, pomoże Ci osiągnąć zdrowe i piękne włosy, przywracając pewność siebie i witalność Twojemu wyglądowi.

Anastazja nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, śledzi najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie trychologii i kosmetologii. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach branżowych. Dzięki temu może zaoferować klientowi najlepsze rozwiązania dla jego problemów.

Wczytuję kalendarz...
Godziny

Imię i nazwisko:

Email*:

Telefon:

Szczegóły:

Umów wizytę
Anastazja

Opinie naszych pacjentów

Dziękuję Pani Anicie za bardzo profesjonalną i pomocną wizytę 🙂

Wybrana opinia z Google

Witam, byłem zaskoczony miłą i rzetelną obsługą. Podejście do klienta bardzo profesjonalne, zachęcające do kolejnych wizyt.

Wybrana opinia z Google

Polecam. Przyszłam z problemem nadmiernie wypadających włosów i łupieżu. Zalecono mi odpowiednią pielęgnacje i suplementacje. Efekty widoczne bardzo szybko.

Wybrana opinia z Google
Patrycja Lab

Przyszlam do Hairmed kiedy zaczęły mi wypadać strasznie włosy. P.Anita zbadała dokładnie stan, skierowała na badanie krwi, znalazłyśmy 2 możliwe przyczyny i zaczęłyśmy nad nimi pracować. Udało nam się zatrzymać wypadanie i wrócić do normy. Teraz mam widoczne odrastanie malutkich włosków

Wybrana opinia z Google
Lokalizacja

Znajdź nasz gabinet

ul. Wrocławska 8a/1, Kraków - Kazimierz
Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość