Trycholog, Toruń

Umów się na badanie trychologiczne

Masz pytania do Hair Med?
Angelina Krajewska
Trycholog, Toruń
O lekarzu

Trycholog i specjalista w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów skóry i włosów oraz nużycy, tarczycy , zaawansowanych przypadłości autoimmunologicznych ( konsekwencją często jest wypadanie, osłabienie lub przetłuszczanie skóry głowy i włosów. Jestem zwolenniczką podejścia holistycznego z zastosowaniem psychoimmunologii.

Wczytuję kalendarz...
Godziny

Imię i nazwisko:

Email*:

Telefon:

Szczegóły:

Umów wizytę
Angelina Krajewska

Opinie naszych pacjentów

Zdecydowanie polecam Panią Ewelinę! Zdecydowałam się na jej pomoc po mnóstwie pozytywnych opinii i się nie zawiodłam. Bardzo profesjonalne podejście i przede wszystkim efekty zauważalne już po pierwszej wizycie! Moje włosy po trzech ciążach są teraz w najlepszej kondycji! Bardzo dziękuje!

Wybrana opinia z Google

Stan skóry głowy znacznie się poprawił już po kilku dniach stosowania poleconych produktów🙂 Polecam Panią Anitę Morawską. Świetne miejsce!

Wybrana opinia z Google

Serdecznie polecam Panią Anitę! Dobrała mi serie zabiegów na rzadkie, mocno wypadające wlosy po covid. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, po 3 miesiącach wlosy dłuższe o 5 cm i naprawde gęste. To dziala! Profesjonalne podejscie w fantastycznej atmosferze! PS. Nikt nie namawiał mnie na zadne szampony

Wybrana opinia z Google
Lokalizacja

Znajdź nasz gabinet

Henryka Strobanda 11, 87-100 Toruń
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość