trycholog częstochowa
Wkrótce

Trycholog Częstochowa

Czy czujesz różnice w objętości swoich włosów? Stały się suche, matowe i często się łamią? Wiedz, że przyczyną tego może być nie tylko zła dieta czy nadmiar kortyzolu, czyli hormonu stresu. Czynniki, które mogą niekorzystnie wpływać na stan Twoich włosów, to także różne choroby skóry głowy. Zalicza się do nich wszystkim dobrze znany łupież, jak również łojotokowe zapalenie skóry czy też atopowe zapalenie skóry.

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób poradzić sobie z zaistniałym problemem, to podpowiadamy, że najlepszym specjalistą, który zajmuje się tego typu schorzeniami włosów i skóry głowy jest Trycholog.

trycholog częstochowa

Umów wizytę
u naszych specjalistów!

Szukasz interesującego lekarza? Zamów wizytę w swoim mieście!

Trycholog Częstochowa

Opinie naszych pacjentów

Pomieszczenie jest czyste i schludne a pracownicy bardzo mili i tworzą przyjemną atmosferę. Zaopiekowała się mną pani Anita, która od samego początku zdobyła moje zaufanie. Po wielu wizytach u dermatologów i innych specjalistów pierwszy raz poczułam się jakby ktoś na prawdę chciał mi pomóc. Pani dobrała idealny zabieg do mojej skóry głowy, a poprawę widać było już podczas zabiegu. Bardzo dziękuję i polecam

Alicja B
Ocena: 5 / 5

Ewelina Geras świetna i rzetelna specjalistka. Jedna porada trychologiczna wystarczyła zeby mój wieloletni problem z włosami został rozwiązany. Gorąco polecam!

Rafał M
Ocena: 5 / 5

Estetyczna klinika, dokładne badanie trychologiczne oraz rekomendacje kosmetyków przez Panią Ewelinę Geras, dzięki którym włosy oraz skóra są w bardzo dobrej kondycji.

Sara
Ocena: 5 / 5

Gabinety Hair Med

Trycholog Warszawa
Oddział główny

Nasza siedziba w Warszawie znajduje się w samym centrum przy ulicy Twardej 18, zaraz obok Ronda ONZ.

Dogodna lokalizacja sprawia, że większość osób mieszkających w Warszawie lub choć trochę zaznajomionych z jej topografią będzie mogła łatwo dojechać do gabinetu zarówno autem, jak i korzystając z komunikacji miejskiej.

Twarda 18, Warszawa
Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Trycholog Częstochowa

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość