Trycholog Olsztyn hairmed
Partner

Trycholog Olsztyn

Szukasz trychologa w Olsztynie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Umów się na wizytę już dziś. My jako wykształceni i doświadczeni specjaliści z zakresu trychologii, jesteśmy w stanie Wam pomóc!

Trycholog Olsztyn hairmed

Zarezerwuj wizytę u specjalisty

Specjaliści (1)
O lekarzu

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń związanych z włosami i skórą głowy. W swojej pracy dogłębnie analizuje występujące problemy zdrowotne i dietetyczne, co pozwala na postawienie odpowiedniej diagnozy i doboru indywidualnego sposobu leczenia. Specjalista mezoterapii igłowej skóry głowy, członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Wczytuję kalendarz...
Godziny

Imię i nazwisko:

Email*:

Telefon:

Szczegóły:

Umów wizytę

Umów wizytę
u naszych specjalistów!

Szukasz interesującego lekarza? Zamów wizytę w swoim mieście!

Trycholog Olsztyn

Opinie naszych pacjentów

Pomieszczenie jest czyste i schludne a pracownicy bardzo mili i tworzą przyjemną atmosferę. Zaopiekowała się mną pani Anita, która od samego początku zdobyła moje zaufanie. Po wielu wizytach u dermatologów i innych specjalistów pierwszy raz poczułam się jakby ktoś na prawdę chciał mi pomóc. Pani dobrała idealny zabieg do mojej skóry głowy, a poprawę widać było już podczas zabiegu. Bardzo dziękuję i polecam

Alicja B
Ocena: 5 / 5

Dziękuję Pani Anicie za bardzo profesjonalną i pomocną wizytę 🙂

Daria I
Ocena: 5 / 5

Stan skóry głowy znacznie się poprawił już po kilku dniach stosowania poleconych produktów🙂 Polecam Panią Anitę Morawską. Świetne miejsce!

Ewelina R
Ocena: 5 / 5

Gabinety Hair Med

Trycholog Warszawa
Oddział główny

Nasza siedziba w Warszawie znajduje się w samym centrum przy ulicy Twardej 18, zaraz obok Ronda ONZ.

Dogodna lokalizacja sprawia, że większość osób mieszkających w Warszawie lub choć trochę zaznajomionych z jej topografią będzie mogła łatwo dojechać do gabinetu zarówno autem, jak i korzystając z komunikacji miejskiej.

Twarda 18, Warszawa
Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Szukasz trychologa w Olsztynie?

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość