Trycholog, Szczerców

Umów się na badanie trychologiczne

Masz pytania do Hair Med?
Agnieszka Bednarek
Trycholog, Szczerców
O lekarzu

Trycholog z doświadczeniem w diagnozowaniu i zapobieganiu problemów włosów i skóry głowy.

Wczytuję kalendarz...
Godziny

Imię i nazwisko:

Email*:

Telefon:

Szczegóły:

Umów wizytę
Agnieszka Bednarek

Opinie naszych pacjentów

Polecam. Przyszłam z problemem nadmiernie wypadających włosów i łupieżu. Zalecono mi odpowiednią pielęgnacje i suplementacje. Efekty widoczne bardzo szybko.

Wybrana opinia z Google
Patrycja Lab

Serdecznie polecam Panią dr.Anitę, super atmosfera, wizyta na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, problem ze skórą głowy rozwiązany bardzo szybko 🙂

Wybrana opinia z Google
Magdalena P

Polecam p. Anitę. Po kilku zabiegach stan i przede wszystkim ilość wlosow zdecydowanie poprawiła się. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Z calego serca dziekuje i polecam Hair Med

Wybrana opinia z Google
Monika S
Lokalizacja

Znajdź nasz gabinet

ul. Lipowa 8, Szczerców
Wtorek 11:00 - 18:00
Skontaktuj się z nami
Social Media
Brak terminów?

Umów wizytę u innych lekarzy

Agata Wojtaszek
Agata Wojtaszek
Trycholog, Rzeszów
O lekarzu

Absolwentka kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Rzeszowskim

Członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Certyfikowany trycholog ceniący sobie holistyczne podejscie do pacjenta. W swojej pracy zajmuje się kosultacjami z wykrzystaniem i analizą trichoskopii, badań laboratoryjnych, a także wykonywaniem zabiegów trychologicznych. Interesuje się terapiami naturalnymi m. in. biorezonansem, co wykorzystuje także w pracy trychologa z bardzo dobrymi efektami terapeutycznymi.

Wczytuję kalendarz...
Godziny

Imię i nazwisko:

Email*:

Telefon:

Szczegóły:

Umów wizytę
Anastazja trycholog kraków
Anastazja
Trycholog, Kraków
O lekarzu

Anastazja jest wykwalifikowanym trychologiem i kosmetologiem. Wiedzę i umiejętności zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologii i trychologii.

Anastazja posiada dogłębna wiedzę na temat pielęgnacji i zdrowia włosów oraz skóry głowy. Anastazja jest nie tylko wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale empatyczną i komunikatywną osobą. Potrafi słuchać klientów i dostosować swoje podejście do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jej celem jest nie tylko pomaganie swoim pacjentom w rozwiązaniu ich problemu z włosami i skórą głowy, ale także zapewnienie im poczucia komfortu i satysfakcji podczas wizyty.

Jeśli szukasz doświadczonego trychologa i kosmetologa, Anastazja jest doskonałym wyborem. Dzięki jej holistycznemu podejściu, indywidualnym planom leczenia i wysokiej jakości usługom, pomoże Ci osiągnąć zdrowe i piękne włosy, przywracając pewność siebie i witalność Twojemu wyglądowi.

Anastazja nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, śledzi najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie trychologii i kosmetologii. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach branżowych. Dzięki temu może zaoferować klientowi najlepsze rozwiązania dla jego problemów.

Wczytuję kalendarz...
Godziny

Imię i nazwisko:

Email*:

Telefon:

Szczegóły:

Umów wizytę

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość