Trycholog Wocławek hairmed
Wkrótce otwarcie

Trycholog Wocławek

JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE ! ZAPRASZAMY !

Piękne i zadbane włosy niczym po zabiegach pielęgnacyjnych każdego dnia są marzeniem niemal każdego. Wpływają one na wizerunek i poczucie własnej wartości – tym bardziej, że kreowany model ideału piękna zawsze ma bujne i błyszczące włosy.

Z tego względu, kiedy pojawiają się takie problemy jak łupież, swędzenie, pieczenie skóry głowy, nadmierne wypadanie włosów czy nawet łysienie raczej nie wystarczy zmienić kosmetyki czy sposób pielęgnacji.

Trycholog Wocławek hairmed

Umów wizytę
u naszych specjalistów!

Szukasz interesującego lekarza? Zamów wizytę w swoim mieście!

Trycholog Wocławek

Opinie naszych pacjentów

Dziękuję Pani Anicie za bardzo profesjonalną i pomocną wizytę 🙂

Daria I
Ocena: 5 / 5

Serdecznie polecam Panią Ewelinę Geras – profesjonalizm i zaangażowanie gwarantowane! Po kilkumiesięcznej kuracji stan włosów i skóry głowy znacząco się poprawił. Nadto, polecane przez Panią Ewelinę produkty są skuteczne i nie obciążają portfela pacjenta.

Katarzyna Ch
Ocena: 5 / 5

Odbyłam wizytę u p.Anity Zagroby.Niezwykle szczegółowo i z dużym poziomem empatii informowała mnie o stanie moich włosów i skóry. Pani Anita zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie osoby profesjonalnie podchodzącej do swojej pracy. Mam porównanie z innym tego typu miejscem Warszawie i Hair-Med dał mi o niebo lepsze doświadczenie.Również jeśli chodzi o obsługę klienta w recepcji.Planuję trzymać się zaleceń pani Zagroby i sprawdzę działanie kuracji.Po pierwszej wizycie polecam

Magdalena B
Ocena: 5 / 5

Gabinety Hair Med

Trycholog Warszawa
Oddział główny

Nasza siedziba w Warszawie znajduje się w samym centrum przy ulicy Twardej 18, zaraz obok Ronda ONZ.

Dogodna lokalizacja sprawia, że większość osób mieszkających w Warszawie lub choć trochę zaznajomionych z jej topografią będzie mogła łatwo dojechać do gabinetu zarówno autem, jak i korzystając z komunikacji miejskiej.

Twarda 18, Warszawa
Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Dobry Trycholog Wocławek

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość