Co pomoże na łysienie?

Paź 2, 2020

 1. CYJ Hair Filler to preparat wykorzystywany do mezoterapii igłowej, skutecznie hamujący wypadanie włosów i przyspieszający odrost nowych. Polecany jest w przypadku wszystkich rodzajów łysienia oraz w celu rewitalizacji włosów, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Terapia ta dają świetne rezultaty szczególnie w przypadku łysienia androgenowego. Jeden ze składników preparatu hamuje wpływ DHT, dlatego efektem zabiegów jest pogrubienie włosów zminiaturyzowanych. Zabiegi mezoterapii peptydowej zalecane są także w przypadku wzmożonego wypadania włosów, spowodowanego stresem, niewłaściwą dietą, przyjmowanymi lekami, osłabieniem organizmu i niewłaściwą pielęgnacją skóry głowy i włosów. Jest też świetną kuracją przed i po przeszczepie.

Unikatowy skład preparatu, powstały po ponad 10-latach badań, oparty jest na 7 unikatowych peptydach i kwasie hialuronowym. Zabieg ten pobudza krążenie- poprawia ukrwienie skóry głowy. Podaje się go za pomocą ostrzykiwania powierzchownych warstw skóry właściwej. Preparat DR. CYJ Hair Filler został doceniony przez dermatologów i trychologów otrzymując dwukrotnie nagrodę “Perła dermatologii estetycznej” w 2017r. i 2019r.

Mechanizm działania poszczególnych peptydów:

 • Dekapeptyd-10, Oktapeptyd-11, Oktapeptyd-2

Pobudzają tworzenie nowych naczyń włosowatych w obrębie mieszków włosowych; hamują apoptozę, czyli śmierć komórek w ich obrębie oraz pobudzają porost włosów.

 • Dekapeptyd-18, Dekapeptyd-28

Pobudzają wytwarzanie komórek macierzystych w obrębie mieszka włosowego oraz keratynocytów- odpowiedzialnych za wytwarzanie keratyny- budulca włosów.

 • Oligopeptyd-54

Blokuje wpływ DHT(dihydrotestosteronu), powodującego łysienie androgenowe oraz   wpływa na zahamowanie wypadania włosów.

 • Oligopeptyd- 71

Pobudza i przywraca procesy pigmentacji włosów orazy pobudza wytwarzanie nowych włosów.

 

Innowacyjność kuracji DR. CYJ Hair Filler to niepowtarzalny na rynku skład ale także nowoczesna technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych “Sustained Release& Peptid Technology”. Po 1 aplikacji preparat działa przez 14 dni. To jedyny taki zabieg, który gwarantuje stopniowe uwalnianie i penetrację składników aktywnych.

Kuracja wymaga wykonania 4 zabiegów, co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektów zalecane jest wykonanie zabiegu przypominającego po 6 miesiącach.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:

 • ciąża i karmienie piersią;
 • choroby autoimmunologiczne i nowotworowe;
 • niewyrównana cukrzyca;
 • choroby reumatologiczne;
 • stany zapalne i rany w obrębie owłosionej skóry głowy;
 • przyjmowanie leków immunosupresyjnych i sterydowych;
 • alergia na składnik preparatu;
 • zapalenie wsierdzia;
 • powtarzające się anginy.

Jeśli zależy Ci na zagęszczeniu włosów, ich pogrubieniu, odbudowie i rewitalizacji, zabiegi mezoterapii peptydowej są najskuteczniejszą metodą

 

Mezoterapia igłowa DR CYJ Hair Filler

Udostępnij:
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

O zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej klauzuli informacyjnej.

2 + 8 =

ZOBACZ INNE POSTY

NAWILŻANIE SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

NAWILŻANIE SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Marzeniem każdej kobiety są piękne i lśniące włosy. Dlatego większość z nas swoją uwagę skupia tylko na ich pielęgnacji , zapominając o SKÓRZE GŁOWY . Skóra głowy, niczym gleba dla roślin stanowi podstawę zdrowego włosa. Musimy zatem pamiętać, aby pielęgnować ją w...

czytaj dalej
Czym jest anemia?

Czym jest anemia?

Żelazo jest jednym z najważniejszych pierwiastków w naszym organizmie. Przede wszystkim jest ono niezbędne do produkcji hemoglobiny występującej w czerwonych krwinkach, która transportuje tlen do wszystkich komórek w naszym ciele. W celu określenia, czy naszemu...

czytaj dalej
CHOROBY, KTÓRE POWODUJĄ WYPADANIE WŁOSÓW

CHOROBY, KTÓRE POWODUJĄ WYPADANIE WŁOSÓW

Wydawałoby się, że wypadanie włosów to normalny proces, którego doświadcza każdy z nas. Nie zawsze mają na to wpływ stres czy błędy w pielęgnacji lub brak odpowiedniej diety. Czasami za tym problemem mogą kryć się różne choroby. Kiedy zatem powinniśmy...

czytaj dalej