Trycholog, Jelenia Góra

Umów się na badanie trychologiczne

Masz pytania do Hair Med?
Monika Piętka
Trycholog, Jelenia Góra
O lekarzu

Nazywam się Monika Piętka, z wykształcenia jestem pielęgniarką, kosmetologiem i trychologiem. Trychologią zajmuję się od 8 lat, wciąż się doszkalając i podnosząc swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Swoim pacjentom skutecznie pomagam w walce z takimi problemami jak różne typy łysienia, łypież, łojotok, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i inne. Swoje działania opieram na indywidualnym i holistycznym podejściu do pacjenta, wszak włosy i skóra głowy są nierozerwalnie połaczone z innymi elementami naszego ciała i trzeba na cały organizm spojrzeć kompleksowo, także pod kątem psychiki. Patrzę na wykonywany przez siebie zawód trychologa jako dążenie do osiągnięcia u pacjenta harmonii ciała i duszy, a przez to odzyskanie pięknych, mocnych i pełnych życia włosów oraz poczucia atrakcyjności i wiary w siebie.

Prywatnie interesuję się również naturoterapią, rozumianą jako aktywne zachęcanie pacjenta do właczania się w swoje leczenie poprzez dbanie o swoje zdrowie dostępnymi, naturalnymi sposobami. Może to być terapia ruchem lub dotykiem, ziołolecznictwo czy aromaterapia. Dąże do tego, by pacjent sam zachciał zmodyfikować swój styl życia na zdrowszy, co realnie przekłada się na lepsze wyniki leczenia trychologicznego.

Wczytuję kalendarz...
Godziny

Imię i nazwisko:

Email*:

Telefon:

Szczegóły:

Umów wizytę
Monika Piętka

Opinie naszych pacjentów

Stan skóry głowy znacznie się poprawił już po kilku dniach stosowania poleconych produktów🙂 Polecam Panią Anitę Morawską. Świetne miejsce!

Wybrana opinia z Google

Profesjonalna pomoc w sprawie skrót głowy. Wytłumaczona przyczyna problemu i sposób jego rozwiązania. Polecam

Wybrana opinia z Google

Bardzo polecam)Byłam na wizycie u Pani Anity, dokładnie mi wyjaśniła stan skory głowy i dobrała odpowiednią kurację

Wybrana opinia z Google
Lokalizacja

Znajdź nasz gabinet

ul. Wrocławska 8a/1, Jelenia góra
Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami!

    Wyślij wiadomość